in

Neden Bitcoin satın almaya başladım? Doğru zaman şimdi mi?

Üye olmak ve kripto para satın almak için:

Herkese merhaba, kişisel YouTube kanalıma hoşgeldiniz. Bu videoda, zaten uzun süredir ilgilendiğim bir konu hakkında konuşmak istiyorum o da Bitcoin. Öncelikle altını çizerek uyarıyorum bu videoda anlatacağım şey tamamen benim kişisel görüşlerimi yansıtıyor. Ben yatırım tavsiyesi verebilecek bir uzman değilim ve bu videoda anlatacaklarım da bir yatırım tavsiyesi değil. Yanılabilirim, zarar edebilirim o nedenle siz de eğer bu videodan sonra kripto para yatırımı yapmaya karar verirseniz bu piyasanın çok volatil olduğunu, zarar edebileceğinizi mutlaka unutmayın.

Bundan böyle kademeli olarak Bitcoin satın almaya karar verdim, peki neden? Bunun 2 sebebi var.

1-) Yaklaşık 2 ay sonra Bitcoin Halving yani ödül yarılanması gerçekleşecek. Daha önce 2012 yılında yarılanma olmuş, fiyat 270 dolardan 800 dolara kadar 8 aylık bir süreçte artmıştı. Daha sonra 2016 yılında yarılanma sonrası ise 20.000 dolarlara kadar gelen bir boğa piyasasını 2017 yılında yaşamıştık. Ben de 2 ay sonra gerçekleşecek yarılanma sürecinden sonra, hemen olmasa bile önümüzdeki dönemde Bitcoin’in değerinin önemli derecede artaracağını düşünüyorum.

2-) Bildiğiniz gibi dünyadaki tüm piyasalar, mevcut virüsler nedeniyle çakıldı. Kripto para piyasası bu çöküşlerden en ağır yara alan piyasalardan biri oldu ve BTC bundan 1 ay önce 10.000 dolar seviyesindeyken 3800’lere kadr düştü ve şu an 5000 dolarlar seviyesinde devam ediyor. Yani bana göre, bu fiyatlar KADEMELİ alım yapmak için uygun. Neden kademeli diyorum, çünkü tüm paramı bir kerede yatırmak yerine, daha da düşme ihtimaline karşı bölerek satın alım yapıp ortalam fiyatımı daha da aşağıya çekebilirim. Ha yukarı giderse de, yapacak bi şey yok ortalama fiyatım daha yukarıda olacak. Ayrıca videoda Bittrt üzerinden nasıl Bitcoin alınır sorusuna da yanıt olmaya çalıştım. İyi seyirler!

KATIL butonuyla bana destek olabilirsiniz:

Sosyal medya hesaplarım:

VIDEO TRANSCRIPT

COMING SOON!

Report

Ledger Nano X - The secure hardware wallet

What do you think?

Comments

Leave a Reply

Leave a Reply

Loading…

0