in

Şimdi Tam Bitcoin Zamanı

Uzun yıllardır Bitcoin’e yatırım yapıyorum. Ama bugünlerde Bitcoin’in geleceğine dair inancım daha önce hiç olmadığı kadar yükselmiş durumda. Çünkü dünya ekonomisinde ve finansal pazarlarında olanın Bitcoin’in önüne altın fırsatlar sunduğunu düşünüyorum. Anlattıklarım asla bir yatırım tavsiyesi değildir, sadece kendi stratejilerimi paylaşıyorum.

Dilerseniz bu yayını podcast kanallarımdan dinleyebilirsiniz…

Apple Podcast:
Spotify:
Google Podcast:
Soundcloud:
Youtube:

Şu link üzerinden bültenime üye olarak hiç bir paylaşımımı kaçırmamayı garantileyebilirsiniz:

Diğer Sosyal Medya Adreslerim…
Linkedin:
Twitter:
Instagram:

Şu link üzerinden bültenime üye olarak hiç bir paylaşımımı kaçırmamayı garantileyebilirsiniz:

Bana Ulaşmak İsterseniz…
Email adresim: bora@ozkent.co
Web site: www.boraozkent.com

VIDEO TRANSCRIPT

COMING SOON!

Report

Ledger Nano X - The secure hardware wallet

What do you think?

Comments

Leave a Reply
  1. bitcoin candır ama farklı yatırım araçlarınada bakılabilir pi nework gibi play stor dan yükleyebilirsiniz epey puanı yüksek bir uygulama denemik isterseniz davete vetuka yazabilirsiniz

  2. eteryumda bekliyorum bakalım … acelem yok …. önü açık bir piyasa size katılıyorum ….. fikrimce yazın bişey beklemek degilde ekim kasım aralık tutabilene aşk olsun ….. bekleyelim görelim diorum

  3. Merhaba, çok iyi bir video, düz silah GİBİ sen en iyisisin! Üstte, bu tür resimleri daha fazla çekmeyi sevdim, umutları ve motivasyonları var, insanlar için iyi bir fikir getiriyor !!! Size katılıyorum! PRIZM kripto para birimi hakkında ne düşünüyorsunuz? Bana gelince, bu insanlar için büyük bir şans! Bu, yeni paraşüt teknolojisi ile merkezi olmayan bir kripto para birimidir! Bu herkesin kazanmasını sağlar! Herhangi bir ekipman maliyeti olmadan !!!

    Tek yapmanız gereken bir cüzdan açmak ve etkinleştirmek!

    Kendi yapınızı oluşturabilirsiniz! Bu sayede daha da fazla kazanabilirsiniz!

    Sadece 6 milyar para! Bu herkesin kazanmasını sağlar! Yakında PRIZM'in dünyanın en iyi 10 kripto para biriminde olacağından eminim !! İyi şanslar ve kanalınız!

Leave a Reply

Loading…

0